Minulé akce

29.4.2017
Český, Juniorský a Žákovský pohár (2)
Dolní Bečva Vlajka
23.4.2017
26. Litoměřický kalich
Litoměřice Vlajka
22.4.2017
Český, Juniorský a Žákovský pohár (1)
Litoměřice Vlajka
8.4.2017
6. GymCity Open web
Cottbus, Německo Vlajka
8.4.2017
Přebor Moravy 2017
Olomouc Vlajka
1.4.2017
Skokan Odolky
Odolena Voda Vlajka
24.-26.3.2017
Školení rozhodčích na OH cyklus 2017-2020
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
16.-21.3.2017
Kontinentální školení rozhodčích (FJ, ŠJ)
Costa de Caparica, Portugalsko Vlajka
18.3.2017
22. Aalsmeer Flower Cup
Aalsmeer, Nizozemí Vlajka
10.-12.3.2017
Školení rozhodčích na OH cyklus 2017-2020
Litoměřice Vlajka
5.3.2017
Závod O libereckého skokana
Liberec Vlajka
14.-19.2.2017
Kontinentální školení rozhodčích 2017-2020 AJ
Lilleshall, Velká Británie Vlajka
18.-19.2.2017
Závod Světového poháru Azerbajdžán
Baku, Azerbajdžán Vlajka
18.-19.2.2017
Výcvikový tábor 01 Obnova Týmu MEJ'18, Synchronní
Liberec Vlajka
31.1.-5.2.2017
Mezikontinentální školení rozhodčích 2017-2020
Sofie, Bulharsko Vlajka
14.1.2017
Valná hromada oddílů KT ČGF
Praha - Strahov Vlajka
17.-18.12.2016
Výcvikový tábor 11 Tým MEJ 2018
Liberec Vlajka
3.12.2016
Mistrovství České republiky žactva 2016
Dvůr Králové nad Labem Vlajka
26.11.2016
Český závod věkových skupin 2016
Dolní Bečva Vlajka
19.-20.11.2016
Výcvikový tábor 10 Tým MEJ 2018
Liberec Vlajka
6.11.2016
21. Mistrovství ČR družstev 2016
Liberec Vlajka
6.11.2016
Akademické mistrovství ČR 2016
Liberec Vlajka
5.11.2016
Finále Českého a Žákovského poháru (5)
Liberec Vlajka
22.10.2016
5. Alpen Cup
Salzburg, Rakousko Vlajka
15.-16.10.2016
Výcvikový tábor 09 Tým MEJ 2018
Liberec Vlajka
15.10.2016
Podzvičínský skokánek
Dvůr Králové nad Labem Vlajka
8.10.2016
44. Mezinárodní závod Přátelství (Friendship Cup)
Jablonec nad Nisou Vlajka
1.-2.10.2016
Výcvikový tábor 08 před MZP
Liberec Vlajka
24.-25.9.2016
Výcvikový tábor 07 Obnova Týmu MEJ 2018
Liberec Vlajka
18.9.2016
Přebor Čech 2016
Odolena Voda Vlajka
17.9.2016
Český a Žákovský pohár (4)
Odolena Voda Vlajka
10.9.2016
Utkání HES - CZE juniorů a žactva
Hesensko, Německo Vlajka
12.-13.8.2016
Olympijské soutěže ve skocích na trampolíně  
Rio de Janeiro, Brazíllie Vlajka
18.-24.7.2016
UEG Training Camp 2016
Cascais, Portugalsko Vlajka
8.-9.7.2016
Závod Světového poháru Portugalsko  
Coimbra, Portugalsko Vlajka
24.-25.6.2016
49. Nissen Cup - závod juniorů
Arosa, Švýcarsko Vlajka
24.-25.6.2016
Závod Světového poháru Švýcarsko  
Arosa, Švýcarsko Vlajka
18.-19.6.2016
Závod Světového poháru Itálie  
Brescia, Itálie Vlajka
18.-19.6.2016
Aere Cup
Brescia, Itálie Vlajka
11.6.2016
Zlatý Radegast
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
11.6.2016
5. GymCity Open
Cottbus, Německo Vlajka
4.6.2016
Český a Žákovský pohár (3)
Praha - Žižkov Vlajka
28.-29.5.2016
Výcvikový tábor 06 Tým MEJ 2018
Liberec Vlajka
21.5.2016
Skokan Odolky
Odolena Voda Vlajka
14.-15.5.2016
Závod Světového poháru Čína  
Šanghaj, Čína Vlajka
14.5.2016
Seniorské mistrovství České republiky 2016
Praha - Kampa Vlajka
14.5.2016
Juniorské mistrovství České republiky 2016
Praha - Kampa Vlajka
30.4.-1.5.2016
Výcvikový tábor 05 Tým MEJ 2018
Liberec Vlajka
24.4.2016
25. Litoměřický kalich
Litoměřice Vlajka
16.-24.4.2016
Předolympijský test, 2. kolo OH kvalifikace
Rio de Janeiro, Brazíllie Vlajka
23.4.2016
Český a Žákovský pohár (2)
Litoměřice Vlajka
16.4.2016
Český a Žákovský pohár (1)
Dolní Bečva Vlajka
9.4.2016
Přebor Moravy 2016
Olomouc Vlajka
9.4.2016
Závod O libereckého skokana
Liberec Vlajka
28.3.-3.4.2016
Juniorské mistrovství Evropy 2016
Valladolid, Španělsko Vlajka
28.3.-3.4.2016
Seniorské mistrovství Evropy 2016
Valladolid, Španělsko Vlajka
19.-20.3.2016
Výcvikový tábor 04 Senioři, junioři před ME(J)
Liberec Vlajka
12.-13.3.2016
Výcvikový tábor 03 Tým MEJ 2018
Liberec Vlajka
5.-6.3.2016
AGF Trophy - závod Světového poháru Azerbajdžán  
Baku, Azerbajdžán Vlajka
27.-28.2.2016
Výcvikový tábor 02 Senioři a junioři
Liberec Vlajka
6.-7.2.2016
Výcvikový tábor 01 Výběr týmu MEJ 2018
Liberec Vlajka
16.1.2016
Valná hromada oddílů KT ČGF
Praha - Strahov Vlajka
12.12.2015
KT ČGF (pro 2016)
Vlajka
2.-5.12.2015
24. Světové hry mládeže 2015   - ZMĚNA TERMÍNU
Odense, Dánsko Vlajka
25.-28.11.2015
31. Mistrovství světa 2015   - ZMĚNA TERMÍNU
Odense, Dánsko Vlajka
20.-22.11.2015
Výcvikový tábor 07 před MS a WAG
Vlajka
14.11.2015
45 let skoků na trampolíně v Čechách a Československu
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
14.11.2015
Finále Českého a Žákovského poháru (5)
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
8.11.2015
20. Mistrovství ČR družstev 2015
Liberec Vlajka
7.11.2015
Český a Žákovský pohár (4)
Liberec Vlajka
30.-31.10.2015
9. Loulé Cup - závod Světového poháru Portugalsko
Loulé, Portugslsko Vlajka
24.10.2015
4. Alpen Cup web
Salzburg, Rakousko Vlajka
17.10.2015
Mistrovství České republiky žactva 2015
Dolní Bečva   , Vlajka
10.-11.10.2015
Závod Světového poháru Francie
Mouilleron le Captif, Francie Vlajka
26.9.2015
43. Mezinárodní závod Přátelství (Friendship Cup)
Jablonec nad Nisou Vlajka
18.-20.9.2015
Výcvikový tábor 06 - Příprava SpS žactvo a SCM junioři
Liberec Vlajka
11.-13.9.2015
Závod Světového poháru Španělsko
Valladolid, Španělsko Vlajka
3.-9.8.2015
Hans Christian Andersen City Games 2015 web
Odense, Dánsko Vlajka
3.-9.8.2015
Tréninkový kemp UEG
's-Hertogenbosch, Nizozemí Vlajka
2.-4.7.2015
4. Scalabis Cup web
Santarém, Portugalsko Vlajka
4.7.2015
KT ČGF (pro 2.pololetí 2015)
Vlajka
27.6.2015
Juniorské mistrovství České republiky 2015
Liberec Vlajka
27.6.2015
Mistrovství České republiky 2015
Liberec Vlajka
21.6.2015
Přebor Čech 2015
Odolena Voda Vlajka
16.-20.6.2015
1. Evropské hry web
Baku, Azerbajdžán Vlajka
20.6.2015
Český závod věkových skupin 2015
Odolena Voda Vlajka
13.6.2015
4. GymCity Open web
Cottbus, Německo Vlajka
11.-12.6.2015
Výcvikový tábor 05 před EH
Vlajka
5.-6.6.2015
Závod Světového poháru Rusko
Petrohrad, Rusko Vlajka
31.5.2015
24. Litoměřický kalich
Litoměřice Vlajka
30.5.2015
Utkání CZE - HES juniorů a žactva
Litoměřice Vlajka
23.5.2015
5. Chemnitz Cup web
Chemnitz, Německo Vlajka
22.-23.5.2015
24. Ostseepokal web
Sörup, Německo Vlajka
23.5.2015
Český a Žákovský pohár (3)
Praha - Kampa Vlajka
14.-17.5.2015
IAG 2015 web
's-Hertogenbosch, Nizozemí Vlajka
15.-16.5.2015
32. Frivolten Cup web
Herrljunga, Švédsko Vlajka
16.5.2015
Český a Žákovský pohár (2)
Praha - Žižkov Vlajka
24.-26.4.2015
Výcvikový tábor 04 - Příprava Reprezentace senioři a junioři
Liberec Vlajka
18.4.2015
Seminář rozhodčích 2015
Vlajka
11.4.2015
Český a Žákovský pohár (1)
Litoměřice Vlajka
4.4.2015
35. Scandinavian Open web
Haslev, Dánsko Vlajka
28.3.2015
Přebor Moravy 2015
Olomouc Vlajka
21.3.2015
Mezinárodní akademické mistrovství Německa web
Göttingen, Německo Vlajka
21.3.2015
21. Aalsmeer Flower Cup web
Aalsmeer, Nizozemí Vlajka
13.-15.3.2015
Výcvikový tábor 03 - Příprava Reprezentace senioři a junioři
Liberec Vlajka
7.-8.3.2015
Školení trenérů - 2. část
Praha - Kampa Vlajka
27.2.-1.3.2015
Výcvikový tábor 02 - Příprava Reprezentace senioři a junioři
Liberec Vlajka
21.-22.2.2015
Školení trenérů - 1. část
Praha - Kampa Vlajka
15.2.2015
Závod O libereckého skokana (v neděli) web
Liberec Vlajka
30.1.-1.2.2015
Výcvikový tábor 01 - Příprava SpS žactvo a SCM junioři
Liberec Vlajka
17.1.2015
Valná hromada oddílů KT ČGF
Praha - Strahov Vlajka
6.12.2014
Finále Českého a Žákovského poháru (5)
Dvůr Králové nad Labem Vlajka
29.11.2014
Mistrovství České republiky žactva 2014
Litoměřice Vlajka
13.-16.11.2014
23. Světové hry mládeže 2014 web
Daytona Beach, USA Vlajka
7.-9.11.2014
30. Mistrovství světa 2014 web
Daytona Beach, USA Vlajka
31.10.-2.11.2014
Výcvikový tábor 06 před MS a WAG
Liberec Vlajka
25.-26.10.2014
David Ward-Hunt Cup 2014 web
Gillingham, Velká Británie Vlajka
25.10.2014
3. Alpen Cup web
Salzburg, Rakousko Vlajka
19.10.2014
Mistrovství ČR družstev 2014
Liberec Vlajka
18.10.2014
Český a Žákovský pohár (4)
Liberec Vlajka
27.9.2014
42. Mezinárodní závod Přátelství (Friendship Cup)
Jablonec nad Nisou Vlajka
19.-21.9.2014
Výcvikový tábor 05 - Příprava SpS žactvo
Liberec Vlajka
12.-13.9.2014
Závod Světového poháru Bělorusko
Minsk, Bělorusko Vlajka
5.-6.9.2014
8. Loulé Cup - závod Světového poháru Portugalsko web
Loulé, Portugalsko Vlajka
16.-28.8.2014
2. Olympijské hry mládeže
Nanjing, Čína Vlajka
5.-13.8.2014
Hans Christian Andersen City Games 2014 web
Odense, Dánsko Vlajka
2.-6.7.2014
3. Scalabis Cup web
Santarém, Portugalsko Vlajka
27.-28.6.2014
48. Nissen Cup - závod Světového poháru Švýcarsko
Arosa, Švýcarsko Vlajka
27.-28.6.2014
48. Nissen Cup - závod juniorů
Arosa, Švýcarsko Vlajka
23.6.2014
Akademické mistrovství ČR 2014 web
Liberec Vlajka
21.6.2014
3. GymCity Open web
Cottbus, Německo Vlajka
21.6.2014
Mistrovství České republiky 2014
Praha - Žižkov Vlajka
21.6.2014
Juniorské mistrovství České republiky 2014
Praha - Žižkov Vlajka
14.6.2014
Utkání HES - CZE juniorů a žactva
Hesensko, Německo Vlajka
7.-8.6.2014
23. Ostseepokal web
Satrup, Německo Vlajka
31.5.2014
Český závod věkových skupin 2014
Praha - Kampa Vlajka
30.-31.5.2014
31. Frivolten Cup web
Herrljunga, Švédsko Vlajka
25.5.2014
Přebor ČOS 2014
Praha - Žižkov Vlajka
24.5.2014
4. Chemnitz Cup web
Chemnitz, Německo Vlajka
24.5.2014
Český a Žákovský pohár (3)
Praha - Žižkov Vlajka
11.5.2014
Přebor Čech 2014
Odolena Voda Vlajka
10.5.2014
Český a Žákovský pohár (2)
Odolena Voda Vlajka
26.-28.4.2014
Výcvikový tábor 04 - Příprava senioři
Liberec Vlajka
12.4.2014
23. Litoměřický kalich
Litoměřice Vlajka
9.-12.4.2014
Seniorské mistrovství Evropy 2014 web
Guimaraes, Portugalsko Vlajka
9.-12.4.2014
Juniorské mistrovství Evropy 2014 web
Guimaraes, Portugalsko Vlajka
5.4.2014
Český a Žákovský pohár (1)
Dolní Bečva Vlajka
4.4.2014
34. Scandinavian Open web
Haslev, Dánsko Vlajka
15.3.2014
Přebor Moravy 2014
Olomouc Vlajka
8.3.2014
Závod O libereckého skokana
Liberec Vlajka
28.2.-2.3.2014
3. Templarius Cup
Tomar, Portugalsko Vlajka
21.-23.2.2014
Výcvikový tábor 02 - Příprava SpS junioři
Liberec Vlajka
24.-26.1.2014
Výcvikový tábor 01 - Příprava SpS žactvo
Liberec Vlajka
18.1.2014
Valná hromada oddílů KT ČGF
Praha - Strahov Vlajka
30.11.2013
Mistrovství České republiky žactva 2013
Litoměřice Vlajka
14.-17.11.2013
22. Světové hry mládeže 2013
Sofie, Bulharsko Vlajka
7.-10.11.2013
29. Mistrovství světa 2013
Sofie, Bulharsko Vlajka
27.10.2013
Mistrovství ČR družstev 2012
Liberec Vlajka
26.10.2013
2. Alpen Cup web
Salzburg, Rakousko Vlajka
26.10.2013
Finále Českého a Žákovského poháru (5)
Liberec Vlajka
19.10.2013
41. Mezinárodní závod Přátelství (Friendship Cup)
Jablonec nad Nisou Vlajka
3.-5.10.2013
Závod Světového poháru Dánsko
Odense, Dánsko Vlajka
4.-5.10.2013
22. Ostseepokal web
Satrup, Německo Vlajka
29.9.2013
Přebor ČOS 2013
Praha - Kampa Vlajka
28.9.2013
Český a Žákovský pohár (4)
Praha - Kampa Vlajka
14.-15.9.2013
Kiepenkerl Cup web
Nottuln, Německo Vlajka
13.-14.9.2013
Závod Světového poháru Španělsko
Valladolid, Španělsko Vlajka
6.-7.9.2013
7. Loulé Cup - závod Světového poháru Portugalsko web
Loulé, Portugalsko Vlajka
7.-11.8.2013
Hans Christian Andersen City Games 2013 web
Odense, Dánsko Vlajka
29.-31.7.2013
9. Světové hry (soutěže ve skocích na trampolíně) web
Cali, Kolumbie Vlajka
29.6.2013
Mistrovství České republiky 2013
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
29.6.2013
Juniorské mistrovství České republiky 2013
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
12.6.2013
Akademické mistrovství ČR 2013
Praha - Kampa Vlajka
8.6.2013
Český závod věkových skupin 2013
Dvůr Králové nad Labem Vlajka
25.5.2013
Český a Žákovský pohár (3)
Praha - Žižkov Vlajka
12.5.2013
Přebor Čech 2013
Odolena Voda Vlajka
11.-12.5.2013
30. Frivolten Cup web
Herrljunga, Švédsko Vlajka
11.5.2013
Český a Žákovský pohár (2)
Odolena Voda Vlajka
11.5.2013
2. GymCity Open web
Cottbus, Německo Vlajka
4.5.2013
3. Chemnitz Cup web
Chemnitz, Německo Vlajka
19.-21.4.2013
Mezinárodní školení rozhodčích 2013-2016
Praha Vlajka
14.4.2013
22. Litoměřický kalich
Litoměřice Vlajka
13.4.2013
Utkání CZE - HES juniorů a žactva
Litoměřice Vlajka
6.4.2013
Český a Žákovský pohár (1)
Liberec Vlajka
30.3.2013
33. Scandinavian Open web
Haslev, Dánsko Vlajka
23.3.2013
Přebor Moravy 2013
Olomouc Vlajka
16.3.2013
20. Aalsmeer Flower Cup web
Aalsmeer, Nizozemí Vlajka
8.-10.3.2013
Školení rozhodčích na OH cyklus 2013-2016
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
23.2.2013
Závod O libereckého skokana
Liberec Vlajka
8.-10.2.2013
Školení rozhodčích na OH cyklus 2013-2016
Litoměřice Vlajka
15.-20.1.2013
Interkontinentální školení rozhodčích 2013-2016
Frankfurt/Main, Německo Vlajka
15.-20.1.2013
Mezikontinentální kurz rozhodčích 2013-2016
Frankfurt/Main, Německo Vlajka
12.1.2013
Valná hromada oddílů skoků na trampolíně ČGF
Praha - Strahov Vlajka
9.12.2012
9. Vánoční štrůdl
Praha - Kampa Vlajka
1.12.2012
Kontrolní a nominační závod na 1. pololetí 2013
Liberec Vlajka
3.-4.11.2012
David Ward-Hunt International Open web
Gllingham, Velká Británie Vlajka
3.11.2012
Mistrovství České republiky žactva 2012
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
27.10.2012
1. Alpen Cup
Salzburg, Rakousko Vlajka
20.10.2012
40. Mezinárodní závod Přátelství (Friendship Cup)
Jablonec nad Nisou Vlajka
13.10.2012
Přebor ČOS 2012
Dvůr Králové nad Labem Vlajka
12.-13.10.2012
Závod Světového poháru Bulharsk
Sofie, Bulharsko Vlajka
6.10.2012
Finále Českého a Žákovského poháru (4)
Liberec Vlajka
24.-26.9.2012
Testovací soutěž Světových her
Cali, Kolumbie Vlajka
8.-9.9.2012
6. Loulé Cup - závod Světového poháru Portugalsko web
Loulé, Portugalsko Vlajka
11.-18.8.2012
Tréninkový camp UEG
Ruit, Německo Vlajka
27.7.-12.8.2012
30. Olympijské hry web
Londýn, Velká Británie Vlajka
3.-4.8.2012
Olympijské soutěže ve skocích na trampolíně
Londýn, Velká Británie Vlajka
22.-23.6.2012
47. Nissen Cup - závod juniorů
Arosa, Švýcarsko Vlajka
22.-23.6.2012
47. Nissen Cup - závod Světového poháru Švýcarsko
Arosa, Švýcarsko Vlajka
16.-17.6.2012
Závod Světového poháru Španělsko
Albacete, Španělsko Vlajka
16.6.2012
Český závod věkových skupin 2012
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
12.6.2012
Mistrovství ČR družstev 2011
Jablonec nad Nisou Vlajka
10.6.2012
Mistrovství ČR družstev 2012
Liberec Vlajka
9.6.2012
Juniorské mistrovství České republiky 2012
Liberec Vlajka
9.6.2012
Mistrovství České republiky 2012
Liberec Vlajka
9.6.2012
2. Chemnitz Cup web
Chemnitz, Německo Vlajka
2.-3.6.2012
Závod Světového poháru Čína
Taiyuan, Čína Vlajka
2.-3.6.2012
Školení trenérů 2012 3.třídy - specializovaná část
Praha Vlajka
1.6.2012
Akademické mistrovství ČR 2012
Liberec Vlajka
26.-27.5.2012
Školení trenérů 2012 3.třídy
Praha Vlajka
26.-27.5.2012
21. Ostseepokal web
Satrup, Německo Vlajka
18.-19.5.2012
29. Frivolten Cup web
Herrljunga, Švédsko Vlajka
13.5.2012
Přebor Čech 2012
Odolena Voda Vlajka
12.5.2012
Český a Žákovský pohár (3)
Odolena Voda Vlajka
30.4.2012
Český a Žákovský pohár (1)
Jablonec nad Nisou Vlajka
29.4.2012
21. Litoměřický kalich
Litoměřice Vlajka
28.4.2012
Český a Žákovský pohár (2)
Litoměřice Vlajka
11.-14.4.2012
Juniorské mistrovství Evropy 2012
Petrohrad, Rusko Vlajka
11.-14.4.2012
Seniorské mistrovství Evropy 2012
Petrohrad, Rusko Vlajka
7.-8.4.2012
Výcvikový tábor 03 - Příprava před ME, MEJ
Liberec Vlajka
31.3.2012
Český a Žákovský pohár (1)
Liberec Vlajka
24.3.2012
Přebor Moravy 2012
Olomouc Vlajka
9.-11.3.2012
Výcvikový tábor 02 - Příprava ME, MEJ
Liberec Vlajka
17.-19.2.2012
Výcvikový tábor 01 - Příprava ME, MEJ
Liberec Vlajka
18.2.2012
Praktický výcvik rozhodčích
Praha - Strahov Vlajka
4.2.2012
Mezinárodní akademické mistrovství Německa web
Karlsruhe, Německo Vlajka
25.-27.1.2012
Výcvikový tábor 01 - Příprava
Liberec Vlajka
22.1.2012
Valná hromada oddílů skoků na trampolíně ČGF
Praha - Strahov Vlajka
13.1.2012
Visa International - Předolympijský test, OH kvalifikace
Londýn, Velká Británie Vlajka
10.12.2011
Kontrolní a nominační závod
Liberec Vlajka
3.12.2011
Finále Českého a Žákovského poháru (4)
Liberec Vlajka
24.-27.11.2011
21. Světové hry mládeže 2011   - ZMĚNA TERMÍNU
Birmingham, Velká Británie Vlajka
17.-20.11.2011
28. Mistrovství světa 2011   - ZMĚNA TERMÍNU
Birmingham, Velká Británie Vlajka
11.-13.11.2011
Výcvikový tábor 05 - Příprava před MS, WAG
Liberec Vlajka
9.11.2012-11.11.2011
5. Cup of Flanders web
Gent, Belgie Vlajka
5.11.2011
Mistrovství České republiky žactva 2011
Litoměřice Vlajka
29.10.2011
39. Mezinárodní závod Přátelství Open (Friendship Cup Open)
Kladno Vlajka
22.10.2011
Utkání HES - CZE juniorů a žactva
Darmstadt, Německo Vlajka
7.-8.10.2011
Závod Světového poháru Dánsko
Odense, Dánsko Vlajka
8.10.2011
Český a Žákovský pohár (3)
Praha - Kampa Vlajka
30.9.-1.10.2011
39. Mezinárodní závod Přátelství-závod Světového poháru
Jablonec nad Nisou Vlajka
24.9.2011
Český závod věkových skupin 2011
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
2.-3.9.2011
Závod Světového poháru Německo   - ZMĚNA TERMÍNU
Salzgitter, Německo Vlajka
6.-13.8.2011
Tréninkový camp UEG
Gillingham, Velká Británie Vlajka
29.-30.7.2011
Canada Cup
Airdie, Kanada Vlajka
9.-10.7.2011
Závod Světového poháru Japonsko
Tokio, Japonsko Vlajka
2.-3.7.2011
Závod Světového poháru Čína
Wuxi City, Čína Vlajka
11.6.2011
Mistrovství České republiky 2011
Jablonec nad Nisou Vlajka
11.6.2011
Juniorské mistrovství České republiky 2011
Jablonec nad Nisou Vlajka
4.6.2011
Mezinárodní akademické mistrovství Holandska
Groningen, Nizozemí Vlajka
28.5.2011
Přebor Čech 2011
Odolena Voda Vlajka
27.-28.5.2011
Závod Světového poháru Rusko
Petrohrad, Rusko Vlajka
28.5.2011
Čtyřutkání GBR - CZE - DEN - POR
Taunton, Velká Británie Vlajka
28.5.2011
Čtyřutkání GBR - CZE - DEN - POR
Taunton, Velká Británie Vlajka
26.5.2011
Akademické mistrovství ČR 2011
Liberec Vlajka
21.5.2011
Český a Žákovský pohár (2)
Odolena Voda Vlajka
14.-15.5.2011
Seminář trenérů
Liberec Vlajka
16.-17.4.2011
Závod Světového poháru Bulharsko
Varna, Bulharsko Vlajka
16.4.2011
20. Litoměřický kalich
Litoměřice Vlajka
8.-10.4.2011
Výcvikový tábor 04 - Příprava
Liberec Vlajka
8.-10.4.2011
Výcvikový tábor 04
Liberec Vlajka
2.4.2011
Praktický výcvik rozhodčích
Praha - Strahov Vlajka
26.3.2011
Přebor Moravy 2011
Olomouc Vlajka
19.3.2011
19. Aalsmeer Flower Cup web
Aalsmeer, Nizozemí Vlajka
11.-13.3.2011
Výcvikový tábor 03 - Příprava
Liberec Vlajka
25.2.2011
15. Niederrhein Pokal
Kempen, Německo Vlajka
18.-20.2.2011
Výcvikový tábor 02 - Příprava
Liberec Vlajka
5.2.2011
Mezinárodní akademické mistrovství Německa
Braunschweig, Německo Vlajka
28.-30.1.2011
Výcvikový tábor 01 - Příprava
Liberec Vlajka
15.1.2011
Valná hromada oddílů skoků na trampolíně ČGF
Praha - Strahov Vlajka
10.-12.12.2010
Výcvikový tábor 08 - Fyzické testy
Liberec Vlajka
4.12.2010
Finále Českého a Žákovského poháru (5) web
Liberec Vlajka
16.-19.11.2010
20. Světové hry mládeže 2010 info
Metz, Francie Vlajka
11.-13.11.2010
27. Mistrovství světa 2010 info
Metz, Francie Vlajka
4.-6.11.2010
Výcvikový tábor 07 - před odjezdem (reprezentace MS)
Liberec Vlajka
30.10.2010
Mistrovství České republiky žactva 2010 web
Olomouc Vlajka
23.10.2010
Utkání CZE - HES juniorů a žactva
Odolena Voda Vlajka
16.10.2010
Český a Žákovský pohár (4) web
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
8.-9.10.2010
Závod Světového poháru Německo info
Salzgitter, Německo Vlajka
2.10.2010
38. Mezinárodní závod Přátelství (Friendship Cup) info
Kladno Vlajka
26.-28.9.2010
Výcvikový tábor 06 - Příprava (reprezentace MS, WAG, MZP, HES)
Liberec Vlajka
25.9.2010
Mistrovství ČR družstev 2010   - ZMĚNA TERMÍNU web
Liberec Vlajka
24.-25.9.2010
4. Loulé Cup - závod Světového poháru Portugalsko
Loulé, Portugalsko Vlajka
17.-18.9.2010
Závod Světového poháru Rusko
Astrachaň, Rusko Vlajka
10.-12.9.2010
Školení trenérů 3. třídy - 2. část
Olomuc Vlajka
4.-5.9.2010
Školení trenérů 3. třídy - 1. část
Olomouc Vlajka
3.-4.9.2010
Feira International de Albacete - závod SP Španělsko info
Albacete, Španělsko Vlajka
26.-29.8.2010
Výcvikový tábor 05 - Příprava   - ZRUŠENO
Liberec Vlajka
14.-26.8.2010
1. Olympijské hry mládeže web
Singapur, Singapur Vlajka
20.8.2010
Soutěže ve skocích na trampolíně na OH mládeže web
Singapur, Singapur Vlajka
2.-3.7.2010
Závod Světového poháru Polsko
Wroclaw, Polsko Vlajka
18.-19.6.2010
Závod Světového poháru Francie   - ZRUŠENO
Levallois, Francie Vlajka
19.6.2010
40 let skoků na trampolíně v Čechách a Československu web
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
19.6.2010
Juniorské mistrovství České republiky 2010 web
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
19.6.2010
Mistrovství České republiky 2010 web
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
11.-12.6.2010
46. Nissen Cup - závod juniorů info web
Davos, Švýcarsko Vlajka
11.-12.6.2010
46. Nissen Cup - závod Světového poháru Švýcarsko info
Davos, Švýcarsko Vlajka
5.6.2010
Český závod věkových skupin 2010 web
Dvůr Králové nad Labem Vlajka
29.5.2010
Čtyřutkání CZE - DEN - GBR - POR info
Praha - Kampa Vlajka
28.5.2010
Akademické mistrovství ČR 2010 web
Liberec Vlajka
22.-23.5.2010
19. Ostseepokal web
Satrup, Německo Vlajka
22.5.2010
Přebor Čech
Odolena Voda Vlajka
15.5.2010
Český a Žákovský pohár (3) web
Odolena Voda Vlajka
14.-15.5.2010
27. Frivolten Cup web
Herrljunga, Švédsko Vlajka
1.5.2010
Přebor Moravy
Olomouc Vlajka
20.-24.4.2010
Juniorské mistrovství Evropy 2010, kvalifikace na OHM info
Varna, Bulharsko Vlajka
20.-24.4.2010
Seniorské mistrovství Evropy 2010 info
Varna, Bulharsko Vlajka
17.4.2010
19. Litoměřický kalich web
Litoměřice Vlajka
9.-11.4.2010
Výcvikový tábor 04 - Synchrony (MEJ)
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
9.-10.4.2010
Závod Světového poháru Belgie info web
Gent, Belgie Vlajka
8.-9.4.2010
7. Cup of Flanders web
Gent, Belgie Vlajka
3.4.2010
Český a Žákovský pohár (2) web
Liberec Vlajka
28.3.2010
Valná hromada oddílů ČGF web
Praha - Strahov Vlajka
27.3.2010
Praktický výcvik rozhodčích info
Praha - Strahov Vlajka
20.3.2010
17. Grenzland Cup info web
Aachen, Německo Vlajka
12.-14.3.2010
Výcvikový tábor 03 - Příprava
Liberec Vlajka
6.3.2010
Český a Žákovský pohár (1) info web
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
27.-28.2.2010
14. Niederrhein Pokal web
Kempen, Německo Vlajka
12.-14.2.2010
Výcvikový tábor 02 - Příprava
Liberec Vlajka
30.1.2010
Mezinárodní akademické mistrovství Německa web
Hannover, Německo Vlajka
22.-24.1.2010
Výcvikový tábor 01 - Příprava
Liberec Vlajka
16.1.2010
Valná hromada oddílů skoků na trampolíně ČGF info
Praha - Strahov Vlajka
11.-13.12.2009
Výcvikový tábor 08 - Fyzické testy
Liberec Vlajka
6.12.2009
8. Vánoční štrůdl - ZMĚNA TERMÍNU
Praha - Kampa Vlajka
28.11.2009
Finále Českého a Žákovského poháru (5) info
Liberec Vlajka
18.-22.11.2009
Světové hry mládeže 2009 info web
Petrohrad, Rusko Vlajka
12.-14.11.2009
26. Mistrovství světa info web
Petrohrad, Rusko Vlajka
7.-8.11.2009
Kongres UEG web
Tel Aviv, Izrael Vlajka
5.-7.11.2009
Výcvikový tábor 08 - před odjezdem (reprezentace MS)
Liberec Vlajka
31.10.2009
Mistrovství České republiky žactva 2009
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
31.10.2009
2. Lok Trampolin Cup
Zwickau, Německo Vlajka
24.10.2009
Utkání HES - CZE juniorů a žactva   - ZMĚNA TERMÍNU info
Frankfurt/Main, Německo Vlajka
23.10.2009
Výcvikový tábor 07 - Synchrony   - ZRUŠENO
Olomouc Vlajka
17.10.2009
Český a Žákovský pohár (4)   - ZMĚNA TERMÍNU info
Olomouc Vlajka
3.10.2009
37. Mezinárodní závod Přátelství (Friendship Cup) info
Kladno Vlajka
26.-28.9.2009
Výcvikový tábor 06 - Příprava (reprezentace MS, WAG, MZP, HES)
Liberec Vlajka
19.9.2009
Mistrovství ČR družstev 2009 info
Liberec Vlajka
18.-19.9.2009
3. Loulé Cup web
Loulé, Portugalsko Vlajka
12.9.2009
Kiepenkerl Cup
Nottuln, Německo Vlajka
11.-12.9.2009
Závod Světového poháru Německo info
Salzgitter, Německo Vlajka
4.-5.9.2009
5. Winobranie Tournament
Zielona Gora, Polsko Vlajka
4.-5.9.2009
Závod Světového poháru Polsko info
Zielona Gora, Polsko Vlajka
28.-29.8.2009
Flanders Fliffis Cup info web
Ostende, Belgie Vlajka
28.-29.8.2009
Závod Světového poháru Belgie web
Ostende, Belgie Vlajka
16.-26.7.2009
8. Světové hry web
Kaohsiung, Taiwan Vlajka
20.-22.7.2009
Soutěže ve skocích na trampolíně na Světových hrách web
Kaohsiung, Taiwan Vlajka
20.6.2009
Juniorské mistrovství České republiky 2009 info
Liberec Vlajka
20.6.2009
Mistrovství České republiky 2009 info
Liberec Vlajka
20.6.2009
4. Wroclaw Cup web
Wroclaw, Polsko Vlajka
17.6.2009
Akademické mistrovství ČR 2009 web
Plzeň Vlajka
13.6.2009
Čtyřutkání DEN - CZE - GBR - POR info
Roskilde, Dánsko Vlajka
6.6.2009
Český a Žákovský pohár (3) info
Zubří Vlajka
24.5.2009
Přebor ČOS 2009 info
Dvůr Králové nad Labem Vlajka
22.-23.5.2009
26. Frivolten Cup web
Herrljunga, Švédsko Vlajka
23.5.2009
Český závod věkových skupin 2009 info
Dvůr Králové nad Labem Vlajka
16.5.2009
Český a Žákovský pohár (2) info
Odolena Voda Vlajka
8.-10.5.2009
Výcvikový tábor 05 - Příprava
Liberec Vlajka
1.-2.5.2009
Mezinárodní školení rozhodčích info
Praha Vlajka
22.-25.4.2009
Sofia Cup
Sofie, Bulharsko Vlajka
24.-25.4.2009
Závod Světového poháru Bulharsko
Sofie, Bulharsko Vlajka
18.4.2009
18. Litoměřický kalich info web
Litoměřice Vlajka
11.-12.4.2009
18. Ostseepokal web
Satrup, Německo Vlajka
11.4.2009
32. Scandinavian Open web
Haslev, Dánsko Vlajka
4.4.2009
Český a Žákovský pohár (1) info
Liberec Vlajka
3.4.2009
Výcvikový tábor 04 - Synchrony
Liberec Vlajka
28.3.2009
Přebor Moravy info
Olomouc Vlajka
28.3.2009
Přebor Čech info
Liberec Vlajka
21.3.2009
18. Aalsmeer Flower Cup info web
Aalsmeer, Nizozemí Vlajka
13.-15.3.2009
Školení rozhodčích na OH cyklus 2009-2012 info
Litoměřice Vlajka
6.-8.3.2009
Výcvikový tábor 03 - Příprava a závod J+SY
Liberec Vlajka
7.3.2009
Závod olympijských nadějí info
Srem, Polsko Vlajka
28.2.2009
13. Niederrhein Pokal info web
Kempen, Německo Vlajka
20.-23.2.2009
Školení rozhodčích na OH cyklus 2009-2012 info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
14.2.2009
Valná hromada oddílů ČGF web
Praha Vlajka
3.-8.2.2009
Mezikontinentální kurz rozhodčích 2009-2012
Bratislava, Slovenská republika Vlajka
6.-8.2.2009
Výcvikový tábor 02 - Příprava
Liberec Vlajka
30.1.2009
Mezinárdoní akademické mistrovství Německa web
Hannover, Německo Vlajka
24.1.2009
Mezinárdoní akademické mistrovství Německa info web
Stuttgart, Německo Vlajka
17.1.2009
Valná hromada oddílů skoků na trampolíně ČGF info
Praha - Strahov Vlajka
9.-11.1.2009
Výcvikový tábor 01 - Fyzické testy
Liberec Vlajka
12.-14.12.2008
Výcvikový tábor 07   - ZRUŠENO
Liberec Vlajka
6.12.2008
7. Vánoční štrůdl web
Praha-Kampa Vlajka
29.11.2008
Finále Českého a Žákovského poháru (5) info
Liberec Vlajka
8.11.2008
Český a Žákovský pohár (4) info
Praha-Kampa Vlajka
1.-2.11.2008
Testovací soutěž Světových her info web
Kaohsiung, Taiwan Vlajka
1.11.2008
Mistrovství České republiky žactva 2008 info
Dvůr Králové nad Labem Vlajka
17.-19.10.2008
Kongres FIG web
Helsinki, Finsko Vlajka
18.10.2008
Český a Žákovský pohár (3) info
Olomouc Vlajka
12.10.2008
2. Hungary Cup 2008 web
Budapest, Maďarsko Vlajka
11.10.2008
19. SSC Cup web
Berlin, Německo Vlajka
11.10.2008
MU Česká republika - Hesensko juniorů a žactva info
Liberec Vlajka
3.-5.10.2008
Výcvikový tábor 06
Liberec Vlajka
26.-27.9.2008
3. Loulé Cup web
Loulé, Portugalsko Vlajka
26.-27.9.2008
Závod Světového poháru Portugalsko web
Loulé, Portugalsko Vlajka
27.9.2008
Mistrovství ČR družstev 2008 info
Liberec Vlajka
18.-20.9.2008
Finálový závod Světového poháru 2007/2008 info web
Togliatti, Rusko Vlajka
13.9.2008
36. Mezinárodní závod Přátelství - Závod olympijských nadějí info
Kladno Vlajka
5.-7.9.2008
Výcvikový tábor 05
Liberec Vlajka
5.-6.9.2008
4. Winobranie Tournament
Zielona Gora, Polsko Vlajka
8.-24.8.2008
29. Olympijské hry web
Peking, Čína Vlajka
16.-19.8.2008
Olympijské soutěže ve skocích na trampolíně info web
Peking, Čína Vlajka
25.-28.7.2008
4. Feira Cup
Santa Maria da Feira, Portugalsko Vlajka
27.-28.6.2008
Závod Světového poháru Španělsko web
Albacete, Španělsko Vlajka
27.-28.6.2008
8. Albacete International (jen DMT) web
Albacete, Španělsko Vlajka
20.-22.6.2008
Mezinárodní mistrovství České republiky 2008 info
Třinec Vlajka
20.-21.6.2008
Závod Světového poháru Švýcarsko web
Arosa, Švýcarsko Vlajka
20.-21.6.2008
45. Nissen Cup web
Arosa, Švýcarsko Vlajka
20.-21.6.2008
Juniorské mistrovství České republiky 2008 info
Třinec Vlajka
14.6.2008
Čtyřutkání POR - CZE - GBR - DEN info
Porto, Portugalsko Vlajka
7.6.2008
Český závod věkových skupin 2008 info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
31.5.2008
Mezinárodní mistrovství Budapešti 2008 info
Budapešť, Maďarsko Vlajka
28.-30.5.2008
2. mez.závod v akrobatice, skocích na trampolíně a DMT
Gabrovo, Bulharsko Vlajka
23.-24.5.2008
Závod Světového poháru Francie web
Publier, Francie Vlajka
17.5.2008
Český a Žákovský pohár (2) info
Praha-Žižkov Vlajka
16.-17.5.2008
Závod Světového poháru Japonsko web
Osaka, Japonsko Vlajka
14.5.2008
Akademické mistrovství ČR 2008 info
Liberec Vlajka
10.5.2008
17. Ostseepokal web
Satrup, Němeco Vlajka
30.4.-3.5.2008
Seniorské mistrovství Evropy 2008 web
Odense, Dánsko Vlajka
30.4.-3.5.2008
Juniorské mistrovství Evropy 2008 web
Odense, Dánsko Vlajka
25.-26.4.2008
6. Cup of Flanders web
Gent, Belgie Vlajka
25.-26.4.2008
Závod Světového poháru Belgie   - ZRUŠENO
Gent, Belgie Vlajka
20.4.2008
Valná hromada oddílů ČGF
Praha - Strahov Vlajka
19.4.2008
17. Litoměřický kalich web
Litoměřice Vlajka
12.4.2008
Český a Žákovský pohár (1) info
Zubří Vlajka
4.-6.4.2008
Výcvikový tábor 04
Liberec Vlajka
29.3.2008
Přebor Moravy info
Olomouc Vlajka
29.3.2008
Přebor Prahy info
Praha-Žižkov Vlajka
22.-23.3.2008
25. Frivolten Cup web
Herrljunga, Švédsko Vlajka
22.3.2008
Náborový závod
Dvůr Králové nad Labem Vlajka
15.3.2008
16. Grenzland Cup info web
Aachen, Německo Vlajka
8.3.2008
Seminář rozhodčích info
Litoměřice Vlajka
7.-8.3.2008
3. Wroclaw Cup info web
Wroclaw, Polsko Vlajka
7.-8.3.2008
Závod Světového poháru Polsko info web
Wroclaw, Polsko Vlajka
29.2.-2.3.2008
Výcvikový tábor 03
Liberec Vlajka
23.2.2008
Praktický seminář trenérů info
Liberec Vlajka
23.2.2008
12. Niederrhein Pokal info web
Kempen, Německo Vlajka
16.2.2008
Seminář rozhodčích info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
8.-10.2.2008
Výcvikový tábor 02
Liberec Vlajka
28.11.-29.1.2008
4. Slavic Games Open
Vitebsk, Bělorusko Vlajka
26.1.2008
Kontrolní a nominační závod FIG A, FIG B info
Liberec Vlajka
26.1.2008
Mezinároní akademické mistrovství Německa web
Heidelberg, Německo Vlajka
12.1.2008
Valná hromada oddílů skoků na trampolíně ČGF info
Praha - Strahov Vlajka
4.-6.1.2008
Výcvikový tábor 01
Liberec Vlajka
8.12.2007
7. Vánoční štrůdl info
Praha-Kampa Vlajka
28.11.-3.12.2007
Good Luck Beijing - předolympijská soutěž (TRI - nominace FIG) web
Peking, Čína Vlajka
30.11.-2.12.2007
Výcvikový tábor 07   - ZRUŠENO
Liberec Vlajka
24.11.2007
Finále Českého a Žákovského poháru (5) info
Praha-Žižkov Vlajka
7.-9.11.2007
Světové hry mládeže 2007 web
Québec, Kanada Vlajka
2.-4.11.2007
25. Mistrovství světa (kvalifikace na LOH 2008 a SH 2009) web
Québec, Kanada Vlajka
20.10.2007
Mistrovství České republiky žactva 2007 info
Olomouc Vlajka
12.-14.10.2007
Výcvikový tábor 06
Liberec Vlajka
5.-7.10.2007
22. Kongres UEG
Praha Vlajka
6.10.2007
Český a Žákovský pohár (4) info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
28.-29.9.2007
2. Loulé Cup web
Loulé, Portugalsko Vlajka
28.-29.9.2007
7. Albacete International web
Albacete, Španělsko Vlajka
23.9.2007
Mistrovství ČR družstev 2007 info
Liberec Vlajka
8.9.2007
35. Mezinárodní závod Přátelství - Závod olympijských nadějí info
Kladno Vlajka
4.-7.9.2007
Přípravný tábor 05
Liberec Vlajka
31.8.-1.9.2007
Závod Světového poháru Polsko web
Zielona Gora, Polsko Vlajka
30.-31.8.2007
3. Winobranie Tournament web
Zielona Gora, Polsko Vlajka
27.-28.8.2007
Závod Světového poháru Rusko
Petrohrad, Rusko Vlajka
30.6.-1.7.2007
Mezinárodní mistrovství České republiky 2007 info
Liberec Vlajka
29.-30.6.2007
Závod Světového poháru Belgie web
Oostende, Belgie Vlajka
29.-30.6.2007
Flanders Fliffis Cup web
Oostende, Belgie Vlajka
30.6.2007
Juniorské mistrovství České republiky 2007 info
Liberec Vlajka
22.-23.6.2007
Závod Světového poháru Bulharsko
Sofia, Bulharsko Vlajka
15.-17.6.2007
Školení trenérů 3. třídy - Specializovaná část info
Liberec Vlajka
9.-10.6.2007
Školení trenérů 3. třídy - Obecná část info
Praha Vlajka
9.6.2007
Čtyřutkání GBR - CZE - DEN - POR info
Poole, Velká Británie Vlajka
26.-27.5.2007
16. Ostseepokal web
Satrup, Německo Vlajka
26.5.2007
Český závod věkových skupin 2007 info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
18.-19.5.2007
24. Frivolten Cup web
Herrljunga, Švédsko Vlajka
13.5.2007
Přebor ČOS 2007 - Z R U Š E N O
Praha-Žižkov Vlajka
11.-12.5.2007
2. Age Groups Open
Gabrovo, Bulharsko Vlajka
12.5.2007
Český a Žákovský pohár (3) info
Praha-Žižkov Vlajka
4.-6.5.2007
Výcvikový tábor 04
Liberec Vlajka
2.5.2007
Akademické mistrovství České republiky 2007 info web
Liberec Vlajka
27.-28.4.2007
Závod Světového poháru Čína
Kunshan, Čína Vlajka
28.4.2007
Český a Žákovský pohár (2) info
Liberec Vlajka
21.4.2007
16. Litoměřický kalich web
Litoměřice Vlajka
14.4.2007
Český a Žákovský pohár (1) info
Odolena Voda Vlajka
7.4.2007
30. Scandinavian Open web
Haslev, Dánsko Vlajka
6.-7.4.2007
Závod Světového poháru Kanada
Québec, Kanada Vlajka
1.-2.4.2007
Závod Světového poháru USA web
Lake Placid, USA Vlajka
31.3.2007
Přebor Moravy info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
31.3.2007
Přebor Prahy info
Praha-Žižkov Vlajka
24.3.2007
Seminář rozhodčích info
Litoměřice Vlajka
17.3.2007
Seminář rozhodčích info
Olomouc Vlajka
17.3.2007
17. Aalsmeer Flower Cup web
Aalsmeer, Nizozemí Vlajka
11.3.2007
Kontrolní závod FIG A, FIG B info
Liberec Vlajka
8.-11.3.2007
Zasedání TRA-TC UEG info
Praha Vlajka
9.-10.3.2007
Výcvikový tábor 03
Liberec Vlajka
24.2.2007
11. Niederrhein Pokal web
Kempen, Německo Vlajka
17.-18.2.2007
Školení a doškolení rozhodčích 2007 info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
10.2.2007
Oblastní přebor Hradeckého kraje
Dvůr Králové nad Labem Vlajka
2.-4.2.2007
Výcvikový tábor 02  
Liberec Vlajka
27.1.2007
Mezinárodní akademické mistrovství Německa web
Freiburg, Německo Vlajka
13.1.2007
Valná hromada oddílů skoků na trampolíně ČGF info
Praha - Strahov Vlajka
5.-7.1.2007
Výcvikový tábor 01
Liberec Vlajka
1.-15.12.2006
15. Asijské hry
Doha, Katar Vlajka
9.12.2006
6. Vánoční štrůdl
Praha - Liboc Vlajka
26.11.2006
Finále Českého a Žákovského poháru (5)
Liberec Vlajka
23.-26.11.2006
Finálový závod Světového poháru 2005/2006
Birmingham, Velká Británie Vlajka
11.11.2006
Mistrovství České republiky žactva 2006
Litoměřice Vlajka
4.-5.11.2006
David Ward-Hunt Cup
Gillingham, Velká Británie Vlajka
30.10.2006
Přebor ČOS 2006
Olomouc Vlajka
29.10.2006
Český a Žákovský pohár (4)
Olomouc Vlajka
20.-22.10.2006
Výcvikový tábor 05
Praha - Žižkov Vlajka
14.10.2006
Český a Žákovský pohár (3) info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
5.10.2007-6.10.2006
2. Wroclaw Cup web
Wroclaw, Polsko Vlajka
30.9.2006
Mistrovství ČR družstev 2006 info
Liberec Vlajka
23.9.2006
18. SSC Cup web
Berlín, Německo Vlajka
16.9.2006
PEGAS
Praha - Žižkov Vlajka
9.9.2006
34. MZP - Závod olympijských nadějí info
Kladno Vlajka
1.-2.9.2006
Závod Světového poháru Německo info
Salzgitter, Německo Vlajka
25.-26.8.2006
44. Nissen Cup info
Savognin, Švýcarsko Vlajka
25.-26.8.2006
Závod Světového poháru Švýcarsko info
Savognin, Švýcarsko Vlajka
28.-30.7.2006
Výcvikový tábor 04 kondiční - ZRUŠENO
Štíty Vlajka
1.7.2006
Sokol Gala web
Praha Vlajka
26.-30.6.2006
Nácvik Sokol Gala 03
Praha - Žižkov Vlajka
24.6.2006
Juniorské mistrovství České republiky 2006 info
Praha - Žižkov Vlajka
24.6.2006
Mistrovství České republiky 2006 info
Praha - Žižkov Vlajka
17.6.2006
Český a Žákovský pohár (2) info
Dvůr Králové nad Labem Vlajka
10.6.2006
Přebor Liberecko-Ústeckého kraje
Liberec Vlajka
3.6.2006
Český závod věkových skupin 2006 info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
26.-27.5.2006
23. Frivolten Cup web
Herrljunga, Švédsko Vlajka
25.-27.5.2006
Mistrovství Evropy 2006
Metz, Francie Vlajka
22.-24.5.2006
Juniorské mistrovství Evropy 2006
Metz, Francie Vlajka
13.5.2006
Čtyřutkání GBR - CZE - DEN - POR info
Sunderland, Velká Británie Vlajka
5.-7.5.2006
Nácvik Sokol Gala 02
Praha - Žižkov Vlajka
4.-6.5.2006
Dobrovolsky Cup - Závod Světového poháru Rusko
Krasnodar, Rusko Vlajka
6.5.2006
15. Litoměřický kalich web
Litoměřice Vlajka
29.-30.4.2006
5. Cup of Flanders web
Gent, Belgie Vlajka
28.-29.4.2006
Závod Světového poháru Belgie web
Gent, Belgie Vlajka
22.4.2006
Český a Žákovský pohár (1) info
Praha - Liboc Vlajka
15.4.2006
Copenhagen Cup Ishoj 2006 web
Copenhagen, Dánsko Vlajka
8.4.2006
Přebor Moravy info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
8.4.2006
Přebor Prahy info
Praha - Žižkov Vlajka
1.4.2006
Valná hromada oddílů ČGF
Praha - Strahov Vlajka
24.-26.3.2006
Výcvikový tábor 03
Liberec Vlajka
18.3.2006
15. Grenzland Cup
Aachen, Německo Vlajka
3.-5.3.2006
Nácvik Sokol Gala 01
Praha - Žižkov Vlajka
18.2.2006
10. Niederrhein Pokal web
Kempen, Německo Vlajka
11.2.2006
Nominační závod pro MEJ, ME info
Liberec Vlajka
27.-29.1.2006
Výcvikový tábor 02
Liberec Vlajka
28.1.2006
Mezinárodní akademické mistrovství Německa web
Mainz, Německo Vlajka
14.1.2006
Valná hromada oddílů skoků na trampolíně ČGF info
Praha - Strahov Vlajka
6.-8.1.2006
Výcvikový tábor 01
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
6.-7.1.2006
Holiday Cup web
Jersey City, USA Vlajka
10.12.2005
5. Vánoční štrůdl info
Praha - Liboc Vlajka
4.12.2005
Výcvikový tábor 05
Liberec Vlajka
3.12.2005
Finále Českého a Žákovského poháru (5) info
Liberec Vlajka
25.-26.11.2005
1. Slavic Games Open
Vitebsk, Bělorusko Vlajka
19.-20.11.2005
4. Levo Cup web
Lidköping, Švédsko Vlajka
19.11.2005
35 let skoků na trampolíně v Čechách a Československu   info
Litoměřice Vlajka
19.11.2005
Mistrovství České republiky žactva 2005 info
Litoměřice Vlajka
13.11.2005
Přebor ČOS 2005 info
Praha - Žižkov Vlajka
12.11.2005
1. Golden River Team Cup web
Beveren-Leie, Belgie Vlajka
12.11.2005
Žižkovský pohár (PEGAS) info
Praha - Žižkov Vlajka
5.11.2005
Oblastní přebor a Otevřený závod
Dvůr Králové nad Labem Vlajka
30.10.2005
Výcvikový tábor 04
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
29.10.2005
Český a Žákovský pohár (4) info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
16.10.2005
Výcvikový tábor 03
Olomouc Vlajka
15.10.2005
Český a Žákovský pohár (3) info
Olomouc Vlajka
8.10.2005
Mistrovství České republiky družstev 2005 info
Liberec Vlajka
1.10.2005
17. SSC Cup web
Berlín, Německo Vlajka
21.-23.9.2005
Mezinárodní hry mládeže 2005 info
Eindhoven, Nizozemí Vlajka
15.-17.9.2005
24. Mistrovství světa 2005 info
Eindhoven, Nizozemí Vlajka
3.9.2005
33. MZP - Závod olympijských nadějí info
Kladno Vlajka
8.-14.8.2005
Tréninkový kemp UEG web
Zielona Gora, Polsko Vlajka
5.-6.8.2005
Flanders Fliffis Cup - Závod Světového poháru Belgie info
Oostende, Belgie Vlajka
29.-30.7.2005
Dobrovolsky Cup - Závod Světového poháru Rusko info
Krasnodar, Rusko Vlajka
27.-28.7.2005
Russian Open Cup (věkové skupiny)
Krasnodar, Rusko Vlajka
15.-17.7.2005
7. Světové hry (soutěže ve skocích na trampolíně) info web
Duisburg, Německo Vlajka
25.-26.6.2005
Mezinárodní školení rozhodčích info
Praha - Strahov Vlajka
18.-19.6.2005
Mistrovství České republiky 2005 info
Třinec Vlajka
18.6.2005
Juniorské mistrovství České republiky 2005 info
Třinec Vlajka
10.-11.6.2005
Závod Světového poháru Francie info
Levallois, Francie Vlajka
3.-4.6.2005
Závod Světového poháru Bulharsko info
Sofie, Bulharsko Vlajka
4.6.2005
Nominační závod pro MS, kontrola úkolů info
Praha - Žižkov Vlajka
30.-31.5.2005
Age Group Tournament
Sofie, Bulharsko Vlajka
28.-29.5.2005
Chmielewski Tournament info
Swidnica, Polsko Vlajka
21.5.2005
Čtyřutkání CZE - DEN - GBR - SWE info
Jablonec nad Nisou Vlajka
14.5.2005
Český závod věkových skupin 2005 info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
8.5.2005
Výcvikový tábor 02
Liberec Vlajka
7.5.2005
Český a Žákovský pohár (2) info
Liberec Vlajka
7.5.2005
22. Frivolten Cup web
Herrljunga, Švédsko Vlajka
30.4.2005
14. Litoměřický kalich info web
Litoměřice Vlajka
23.4.2005
Valná hromada oddílů ČGF
Praha - Strahov Vlajka
17.4.2005
Výcvikový tábor 01
Praha - Liboc Vlajka
16.4.2005
Český a Žákovský pohár (1) info
Praha - Liboc Vlajka
9.4.2005
Přebor Prahy info
Praha - Žižkov Vlajka
9.4.2005
Přebor Moravy info
Olomouc Vlajka
2.-3.4.2005
Školení rozhodčích - Čechy info
Litoměřice Vlajka
25.-28.3.2005
Školení trenérů 2. třídy - 2. část (Speciální část)
Liberec Vlajka
26.3.2005
14. Ostseepokal web
Satrup, Německo Vlajka
26.3.2005
29. Scandinavian Open web
Haslev, Dánsko Vlajka
19.3.2005
16. Aalsmeer Flower Cup web
Aalsmeer, Holandsko Vlajka
5.-6.3.2005
Školení rozhodčích - Morava info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
28.2.2005
Fyzický test - náhradní termín
Praha - Žižkov Vlajka
26.2.2005
9. Niederrhein Pokal web
Kempen, Německo Vlajka
10.-13.2.2005
Školení trenérů 2. třídy - 1. část (Obecná část)
Praha - FTVS Vlajka
5.2.2005
Fyzický test info
Praha - Žižkov Vlajka
30.1.-4.2.2005
Mezikontinentální kurz rozhodčích 2005-2008 info
Praha Vlajka
22.1.2005
Valná hromada oddílů skoků na trampolíně ČGF info
Praha - Strahov Vlajka
11.12.2004
4. Vánoční štrůdl info
Praha - Liboc Vlajka
5.12.2004
Výcvikový tábor 05
Praha - Žižkov Vlajka
4.12.2004
Finále Českého a Žákovského poháru (5) info
Praha - Žižkov Vlajka
2.12.2004
Finálový závod Světového poháru 2003/2004
Alžír, Alžírsko Vlajka
20.11.2004
Mistrovství České republiky žactva 2004 info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
13.11.2004
Pegas (věkové skupiny) info
Praha - Žižkov Vlajka
7.11.2004
Výcvikový tábor 04
Olomouc Vlajka
6.11.2004
Český a Žákovský pohár (4) info
Olomouc Vlajka
17.10.2004
Přebor Sokola info
Dvůr Králové nad Labem Vlajka
16.10.2004
Český a Žákovský pohár (3) info
Dvůr Králové nad Labem Vlajka
8.-9.10.2004
13. Litoměřický kalich web
Litoměřice Vlajka
9.10.2004
16. SSC Cup web
Berlín, Německo Vlajka
25.9.2004
Mistrovství České republiky družstev 2004
Liberec Vlajka
25.9.2004
23. Oldies Cup
Dillenburg, Německo Vlajka
4.9.2004
32. MZP - Závod olympijských nadějí info
Kladno Vlajka
20.-21.8.2004
28. Olympijské hry (soutěže ve skocích na trampolíně) info web
Atény, Řecko Vlajka
17.-25.7.2004
Tréninkový tábor UEG web
Zielona Gora, Polsko Vlajka
16.-17.7.2004
43. Nissen Cup web
Savognin, Švýcarsko Vlajka
16.-17.7.2004
Závod Světového poháru Švýcarsko web
Savognin, Švýcarsko Vlajka
2.-6.7.2004
Soustředění - příprava SP SUI, NC
Liberec Vlajka
19.-20.6.2004
Mistrovství České republiky 2004 info
Ostrava - Poruba Vlajka
19.6.2004
Juniorské mistrovství České republiky 2004 info
Ostrava - Poruba Vlajka
10.-12.6.2004
Mistrovství Evropy 2004 info web
Sofie, Bulharsko Vlajka
7.-9.6.2004
Juniorské mistrovství Evropy 2004 info web
Sofie, Bulharsko Vlajka
29.-30.5.2004
13. Ostseepokal web
Satrup, Německo Vlajka
29.5.2004
Čtyřutkání DEN - CZE - GBR - SWE info
Odense, Dánsko Vlajka
21.-23.5.2004
21. Frivolten Cup web
Herrljunga, Švédsko Vlajka
16.5.2004
Výcvikový tábor 03
Liberec Vlajka
15.5.2004
Český a Žákovský pohár (2) info
Liberec Vlajka
9.5.2004
Nominační závod pro Čtyřutkání (A) info
Olomouc Vlajka
8.5.2004
Český závod věkových skupin 2004 info
Olomouc Vlajka
30.4.-1.5.2004
4. Cup of Flanders web
Gent, Belgie Vlajka
24.4.2004
Valná hromada oddílů ČGF
Praha - Strahov Vlajka
23.-24.4.2004
Dobrovolsky Cup - Závod Světového poháru Rusko info web
Moskva, Rusko Vlajka
15.-17.4.2004
Swedish Open - Závod Světového poháru Švédsko info web
Stockholm, Švédsko Vlajka
3.-4.4.2004
Mezinárodní mistrovství Polska info
Rzeszów, Polsko Vlajka
4.4.2004
Výcvikový tábor 02
Praha - Liboc Vlajka
3.4.2004
Český a Žákovský pohár (1) info
Praha - Liboc Vlajka
27.3.2004
Přebor Moravy info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
27.3.2004
Přebor Prahy info
Praha - Liboc Vlajka
17.-21.3.2004
Předolympijská soutěž (TRI - nominace FIG) info
Atény, Řecko Vlajka
12.-13.3.2004
German Open - Závod Světového poháru Německo info web
Aachen, Německo Vlajka
13.3.2004
14. Grenzland Cup info web
Aachen, Německo Vlajka
7.3.2004
Výcvikový tábor 01
Praha - Žižkov Vlajka
6.3.2004
Nominační závod pro ME a MEJ (3+3) info
Praha - Žižkov Vlajka
27.-28.2.2004
8. Niederhein Pokal web
Kempen, Německo Vlajka
17.1.2004
Valná hromada oddílů skoků na trampolíně ČGF info
Praha - Strahov Vlajka
13.12.2003
3. závod Vánočního štrůdlu info
Praha - Liboc Vlajka
6.12.2003
Finále Českého a Žákovského poháru (5) info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
30.11.2003
Přebor České obce sokolské 2003 info
Praha - Žižkov Vlajka
29.11.2003
Pegas - Závod věkových skupin info
Praha - Žižkov - ZMĚNA TERMÍNU Vlajka
22.11.2003
Mistrovství České republiky žactva 2003 info
Praha - Žižkov Vlajka
8.11.2003
Český a Žákovský pohár (4) info
Dvůr Králové nad Labem Vlajka
22.-24.10.2003
Světové hry mládeže 2003 info web
Hannover, Německo Vlajka
17.-19.10.2003
23. Mistrovství světa 2003 (kvalifikace na LOH 2004) info web
Hannover, Německo Vlajka
11.10.2003
22. Oldies Cup
Mainz, Německo Vlajka
4.10.2003
12. ročník Litoměřického Kalicha info
Litoměřice Vlajka
28.9.2003
Soustředění MS, WAG (6)
Liberec - ZRUŠENO Vlajka
27.9.2003
SSC Cup web
ZRUŠENO, Německo Vlajka
27.9.2003
Mistrovství České republiky družstev 2003 info
Liberec Vlajka
13.-14.9.2003
Kiepenkerl Cup
Nottuln, Německo Vlajka
5.-6.9.2003
Závod Světového poháru (31. MZP) info
Praha-Vršovice Vlajka
5.9.2003
Závod olympijských nadějí (31. MZP) info
Praha-Vršovice Vlajka
28.-30.8.2003
Závod Světového poháru Belgie info
Oostende, Belgie Vlajka
28.-30.8.2003
1. Fliffis Cup info
Oostende, Belgie Vlajka
1.-5.8.2003
Soustředění A, B (5) info
Frankfurt/Main, Německo Vlajka
4.-6.7.2003
Soustředění A, B (4)
ZRUŠENO Vlajka
28.-29.6.2003
Mistrovství České republiky 2003 info
Ostrava - Poruba Vlajka
28.6.2003
Juniorské mistrovství České republiky 2003 info
Ostrava - Poruba Vlajka
20.-22.6.2003
Školení rozhodčích 2003 info
dle přihlášek Vlajka
21.6.2003
Čtyřutkání RHI - CZE - DEN - GBR info
Aachen, Německo Vlajka
13.-14.6.2003
Závod Světového poháru Francie info
Levallois, Francie Vlajka
7.-8.6.2003
12. Ostseepokal web
Satrup, Německo Vlajka
7.6.2003
Český a Žákovský pohár (3) info
Olomouc Praha-Žižkov Vlajka
30.-31.5.2003
20. Frivolten Cup
Herrljunga, Švédsko Vlajka
18.5.2003
Kontrolní závod - kvalifikace na Čtyřutkání (A) info
Olomouc Vlajka
17.5.2003
Závod věkových skupin (9-10,11-12,13-14,15-16,17-18) info
Olomouc Vlajka
3.5.2003
Český a Žákovský pohár (2) info
Liberec Vlajka
27.4.2003
Valná hromada oddílů ČGF
Praha - Strahov Vlajka
26.4.2003
Český a Žákovský pohár (1) info
Praha - Liboc Vlajka
11.-13.4.2003
Soustředění A, B (3)
Praha - Liboc Vlajka
5.4.2003
Přebor Prahy info
Praha - Liboc Vlajka
5.4.2003
Přebor Moravy info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
28.-30.3.2003
Školení a doškolení trenérů 3. třídy - 2. část info
Olomouc Vlajka
21.-23.3.2003
Školení a doškolení trenérů 3. třídy - 1. část info
Olomouc Vlajka
15.3.2003
15. Aalsmeer Flower Cup web
Aalsmeer, Holandsko Vlajka
7.-9.3.2003
Soustředění A, B (2)
Žižkov / Olomouc Vlajka
1.-2.3.2003
Školení rozhodčích 2003 info
ODLOŽENO Vlajka
22.2.2003
7. Niederrhein Pokal
Kempen, Německo Vlajka
31.1.-2.2.2003
Soustředění A, B (1)
Praha - Žižkov Vlajka
18.1.2003
Valná hromada oddílů skoků na trampolíně ČGF info
Praha - Strahov Vlajka
14.12.2002
2. závod Vánočního štrůdlu info
Praha - Liboc Vlajka
7.12.2002
Finále Českého a Žákovského poháru (5) info
Praha - Žižkov Vlajka
30.11.2002
Mistrovství České republiky družstev 2002 info
Liberec Vlajka
23.11.2002
6. Finálový závod Světového poháru 2001/2002 info
Hannover, Německo Vlajka
23.11.2002
Mistrovství České republiky žactva 2002 info
Dvůr Králové nad Labem Vlajka
14.-16.11.2002
Mistrovství Evropy 2002 info
Petrohrad, Rusko Vlajka
11.-13.11.2002
Juniorské mistrovství Evropy 2002 info
Petrohrad, Rusko Vlajka
2.11.2002
SSC Cup
Berlín, Německo Vlajka
19.10.2002
11. ročník Litoměřického Kalicha info
Litoměřice Vlajka
6.10.2002
Kontrolní závod - kvalifikace na ME a MEJ (A, B) info
Praha - Žižkov Vlajka
5.10.2002
Pegas - Český a Žákovský pohár (4) info
Praha - Žižkov Vlajka
19.-20.9.2002
42. Nissen Cup info
St. Moritz, Švýcarsko Vlajka
14.9.2002
30. ročník Mezinárodního závodu Přátelství - závod OH nadějí info
Praha Vlajka
23.-24.8.2002
Závod Světového poháru 2001/2002 (6) info
Greensboro, USA Vlajka
16.-18.8.2002
Závod Světového poháru 2001/2002 (5) info
Edmonton, Kanada Vlajka
13.7.2002
Kontrolní závod - kvalifikace na SP CAN a USA (A) - ZRUŠENO
Litoměřice Vlajka
22.6.2002
Juniorské mistrovství České republiky 2002 info
Liberec Vlajka
22.6.2002
Mistrovství České republiky 2002 info
Liberec Vlajka
8.6.2002
Český a Žákovský pohár (3) info
Olomouc Vlajka
1.6.2002
Čtyřutkání GBR - CZE - DEN - RHI info
Cardiff, Velká Británie Vlajka
18.5.2002
Kontrolní závod - kvalifikace na Čtyřutkání (A, B) info
Olomouc Vlajka
10.-11.5.2002
Ostseepokal
Satrup, Německo Vlajka
11.5.2002
Český a Žákovský pohár (2) info
Liberec Vlajka
10.-11.5.2002
19. Frivolten Cup
Herrljunga, Švédsko Vlajka
5.5.2002
Valná hromada České gymnastické federace info
Praha Vlajka
3.-4.5.2002
3. Cup of Flanders (synchrony)
Gent, Belgie Vlajka
27.4.2002
Český a Žákovský pohár (1) info
Praha - Liboc Vlajka
19.-21.4.2002
2. Milano Cup
Milano, Itálie Vlajka
13.4.2002
Přebor Prahy info
Praha - Liboc Vlajka
6.4.2002
Přebor Moravy info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
23.-24.3.2002
Školení rozhodčích info
ODLOŽENO Vlajka
16.3.2002
13. Grenzland Cup
Aachen, Německo Vlajka
23.2.2002
Závod Světového poháru 2001/2002 (4) info
Nikolaev, Ukrajina Vlajka
9.2.2002
Valná hromada oddílů skoků na trampolíně info
Praha - Strahov Vlajka
15.12.2001
Závod vánočního štrůdlu info
Praha - Petřiny Vlajka
1.12.2001
29. ročník Mezinárodního závodu Přátelství info
Dvůr Králové nad Labem Vlajka
24.-25.11.2001
Kontrolní závod - kvalifikace na MZP info
Praha - Petřiny Vlajka
24.11.2001
Mistrovství České republiky žactva info
Praha - Petřiny Vlajka
3.11.2001
Finále Českého a Žákovského poháru (5) info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
26.-27.10.2001
Závod Světového poháru 2001/2002 (3) info
Petrohrad, Rusko Vlajka
27.10.2001
SSC Cup
Berlín, Německo Vlajka
19.-20.10.2001
Závod Světového poháru 2001/2002 (2) info
Espinho, Portugalsko Vlajka
20.10.2001
10. ročník Litoměřického Kalicha info
Litoměřice Vlajka
6.10.2001
Pegas - Český a Žákovský pohár (4) info
Praha - Žižkov Vlajka
29.9.2001
CEFTA Cup - Závod olympijských nadějí info
Děčín Vlajka
22.9.2001
Kontrolní závod - kvalifikace na CEFTA Cup info
Praha - Žižkov Vlajka
15.9.2001
Mistrovství České republiky družstev 2001 info
Liberec Vlajka
29.8.-9.9.2001
5. Hry dobré vůle info
Brisbane, Austrálie Vlajka
16.-26.8.2001
6. Světové hry info
Akita, Japonsko Vlajka
1.-4.8.2001
Světové hry mládeže info
Odense, Dánsko Vlajka
26.-28.7.2001
22. Mistrovství světa info
Odense, Dánsko Vlajka
23.6.2001
Mistrovství České republiky 2001 info
Brno Vlajka
23.6.2001
Juniorské mistrovství České republiky 2001 info
Brno Vlajka
8.-9.6.2001
Závod Světového poháru 2001/2002 (1) info
Hannover, Německo Vlajka
9.6.2001
Český a Žákovský pohár (3) info
Dvůr Králové nad Labem Vlajka
2.6.2001
Čtyřutkání CZE-DEN-GBR-RHI info
Turnov Vlajka
25.-27.5.2001
Mezinárodní školení rozhodčích info
Praha Vlajka
26.-27.5.2001
Závod olympijských nadějí info
Zielona Gora, Polsko Vlajka
19.5.2001
Český a Žákovský pohár (2) info
Liberec Vlajka
22.4.2001
Valná hromada České gymnastické federace
Praha - Strahov Vlajka
21.4.2001
Český a Žákovský pohár (1) info
Praha - Žižkov (P) Vlajka
7.4.2001
Přebor Moravy
Olomouc Vlajka
31.3.2001
Přebor Prahy info
Praha - Žižkov Vlajka
23.-25.3.2001
Školení a doškolení rozhodčích info
Liberec Vlajka
17.3.2001
14. Aalsmeer Flower Cup
Aalsmeer, Holandsko Vlajka
9.-11.3.2001
Školení a doškolení rozhodčích info
Olomouc Vlajka
10.2.2001
Valná hromada oddílů skoků na trampolíně info
Praha - Strahov Vlajka
25.-30.1.2001
Mezikontinentální kurz rozhodčích
Bratislava, Slovenská republika Vlajka
16.12.2000
Finále Světového poháru 1999/2000 info
Dessau, Německo Vlajka
8.-9.12.2000
3. Paris Open info
Paříž, Francie Vlajka
2.12.2000
30. let trampolín v Čechách info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
2.12.2000
Finále Českého a Žákovského poháru (5) info
Rožnov pod Radhoštěm Vlajka
25.11.2000
9. ročník Litoměřického Kalicha info
Litoměřice Vlajka
19.11.2000
Přebor České republiky dospělých info
Olomouc Vlajka
18.11.2000
Přebor České republiky žactva info
Olomouc Vlajka
11.-12.11.2000
Závod olympijských nadějí info
Rzeszow, Polsko Vlajka
19.-21.10.2000
Mistrovství Evropy info
Eindhoven, Holandsko Vlajka
17.-18.10.2000
Juniorské mistrovství Evropy info
Eindhoven, Holandsko Vlajka
14.10.2000
SSC Cup
Berlín, Německo Vlajka
7.10.2000
Český a Žákovský pohár (4) info
Dvůr Králové nad Labem Vlajka
22.-23.9.2000
Olympijská soutěž info
Sydney, Austrálie Vlajka
16.9.2000
Mistrovství České republiky družstev info
Liberec Vlajka
25.-26.8.2000
Nissen Cup 2000 info
Uster, Švýcarsko Vlajka
14.-20.8.2000
Soustředění nominovaní na ME, MEJ info
Frankfurt nad Mohanem, Německo Vlajka
8.7.2000
Dessauer Sommerpokal info
Dessau, Německo Vlajka
30.6.-1.7.2000
Závod Světového poháru 1999/2000 (6) info
Vídeň, Rakousko Vlajka
24.6.2000
Závod Světového poháru 1999/2000 (5) info
Guildford, Velká Británie Vlajka
18.6.2000
Soustředění talentované mládeže
Praha Vlajka
17.6.2000
Pegas - Český a Žákovský pohár (3) info
Praha - Žižkov Vlajka
17.6.2000
Finále Tyršových her info
Praha - Žižkov Vlajka
10.6.2000
4utkání DEN-CZE-GBR-RHI info
Vejle, Dánsko Vlajka
4.6.2000
Juniorské mistrovství České republiky 2000 info
Brno Vlajka
2.-3.6.2000
17th International Friwolten Cup
Herrljunga, Švédsko Vlajka
3.6.2000
Mistrovství České republiky 2000 info
Brno Vlajka
3.6.2000
Přebor České obce sokolské 2000 info
Brno Vlajka
20.-21.5.2000
Soustředění A (5)
Praha Vlajka
13.5.2000
Český a Žákovský pohár (2) info
Liberec Vlajka
28.-30.4.2000
Swedish Trampoline Open
Upplands Vasby, Švédsko Vlajka
29.-30.4.2000
Soustředění A (4)
Praha Vlajka
16.4.2000
Valná hromada ČGF
Praha - Strahov Vlajka
15.4.2000
Český a Žákovský pohár (1) info
Praha - Žižkov Vlajka
1.4.2000
Přebor Moravy info
Olomouc Vlajka
25.3.2000
Přebor Prahy info
Praha - Žižkov Vlajka
17.-19.3.2000
Soustředění A (3)
Praha Vlajka
18.3.2000
Grenzland Cup
Aachen, Německo Vlajka
4.-5.3.2000
Seminář a kurz rozhodčích info
Olomouc Vlajka
23.2.2000
Předolympijská soutěž (TRI - nominace FIG) info
Sydney, Austrálie Vlajka
20.2.2000
Závod Světového poháru 1999/2000 (4) info
Gosford, Austrálie Vlajka
18.-20.2.2000
Soustředění A (2)
Litoměřice Vlajka
14.-17.1.2000
Soustředění A (1)
Frankfurt nad Mohanem, Německo Vlajka
8.1.2000
Valná hromada KT ČGF
Praha - Strahov Vlajka
27.11.1999
Finálový závod Českého poháru (5) info
Praha - Žižkov Vlajka
14.11.1999
Žákovský přebor České republiky
Praha - Žižkov Vlajka
13.11.1999
Přebor České republiky dospělých
Praha - Žižkov Vlajka
6.11.1999
Závod Světového poháru 1999/2000 (3) (28. ročník Mezinárodního závodu Přátelství) info
Praha Vlajka
23.10.1999
8. ročník Litoměřického kalichu
Litoměřice Vlajka
16.10.1999
Sokolský sletový pohár (2)
Olomouc Vlajka
16.10.1999
Český a Žákovský pohár (4)
Olomouc Vlajka
30.9.-3.10.1999
Světové hry mládeže
Sun City, Jihoafrická republika Vlajka
23.-26.9.1999
Mistrovství světa info
Sun City, Jihoafrická republika Vlajka
22.9.1999
Technické symposium KT FIG
Sun City, Jihoafrická republika Vlajka
11.9.1999
Mistrovství ČR družstev (nominace na SP CZE / 28. MZP) info
Liberec Vlajka
10.7.1999
7. Dessauer Sommerpokal (TR, DMT)
Dessau, Německo Vlajka
19.6.1999
Český a Žákovský pohár (3)
Praha - Žižkov Vlajka
19.6.1999
Sokolský sletový pohár (1)
Praha - Žižkov Vlajka
12.-13.6.1999
10. Kiepenkerl Cup (TR, DMT)
Nottuln, Německo Vlajka
12.6.1999
Čtyřutkání RHI-CZE-GER-NED
GER, Německo Vlajka
12.6.1999
2. Flyers Cup (TR)
Wien, Rakousko Vlajka
6.6.1999
Juniorské mistrovství České republiky
Brno Vlajka
5.6.1999
Přebor České obce sokolské 1999
Brno Vlajka
5.6.1999
Mistrovství České republiky (nominace na Mistrovství světa)
Brno Vlajka
29.5.1999
Český a Žákovský pohár (2) (nominace na čtyřutkání)
Rožnov p/Radhoštěm Vlajka
22.-23.5.1999
Ostseepokal (TR)
Satrup, Německo Vlajka
14.-15.5.1999
16. Frivolten Cup (TR, DMT)
Herrljunga, Švédsko Vlajka
15.5.1999
Závod Světového poháru 1999/2000 (2)
Petrohrad, Ruská federace Vlajka
13.5.1999
Závod Světového poháru 1999/2000 (1)
Aachen, Německo Vlajka
24.4.1999
Valná hromada ČGF
Praha - Strahov Vlajka
17.4.1999
Český a Žákovský pohár (1)
Nový Bor Vlajka
10.4.1999
Přebor Moravy
Olomouc Vlajka
10.4.1999
Přebor Severočeské oblasti
Litoměřice Vlajka
2.-5.4.1999
Soustředění výběru A
Litoměřice Vlajka
27.3.1999
Přebor Prahy
Praha - Žižkov Vlajka
20.3.1999
Aalsmeer Flower Cup (TR)
Aalsmeer, Holandsko Vlajka
13.3.1999
Finále Světového poháru 1998/1999
Tavira, Portugalsko Vlajka
5.-7.3.1999
Soustředění výběru A
Litoměřice Vlajka
27.2.1999
4. Niederrheim Cup (TR, TRS)
Kempen, Německo Vlajka
5.-7.2.1999
Soustředění výběru A (nominace na SP GER a SP RUS)
Litoměřice Vlajka
23.1.1999
Valná hromada oddílů KT ČGF
Praha - Strahov Vlajka
2.6.2017-24.5.206
Výcvikový tábor 03 Tým MEJ 2018, Repre JUN&SEN*
Cottbus, Německo Vlajka